Shqiperi

Basha sulmon Topin: Partia e tij nuk ekziston
Lajm:Kreu i PD-së Lulzim Basha, i ftuar ne emisionin “Arena” nga Dritan Hila në “Ora Neës”, ka sulmuar kreun e FRD-së Bamir Topi. Ai është shprehur se Topi po u shërben politikeve të Edi Ramës.
“Bamir Topi është një individ ne shërbim te lojërave politike te Edi Ramës. Partia që ai krijoi është tani fantazmë dhe nuk ekziston më”, tha Basha.

www.000webhost.com